Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každý z registrovaných,je povinen pravidelně sledovat tyto stránky.

Přiblížení soutěže:
Musíte se Vaším tipem co nejblíže přiblížit výsledné návštěvnosti,které je hlasatelem v hale Rondo oznámena uprostřed 3.třetiny.(je i k dispozici po dohrání zápasu na internetu.)

Jak tipovat?
Tipy se uzavírají v den zápasu se začátkem zápasu. Tipnete si tak,že v menu kliknete na kolonku rozpis ,kde jsou rozepsaná utkání (aktuální utkání je vždy nahoře) a do komentářů napíšete Váš tip.Protože se objevuje čas i datum vložení Vašeho tipu,zabráníme tím zbytečným hádkám o tom,jestli jste tipoval v čas či pozdě.Pokud soutěžící svůj tip nenapíše do určené doby,automaticky prohrává.

Vítěz:
Vítězem se stává ten, jehož odchylka je nejmenší. Prvních 10 míst je bodovaných.

Play-off a předkolo:
Letos se tato část nebude počítat k bodům ze základní části. Tedy body z PO a předkola se budou počítat do samostatné tabulky. Bodovací systém je ale stejný jako v zákl. části.

Bodování:
Jak už bylo zmíněno, letos se bude bodovat prvních 10 míst. Pořadí bude určovat nejmenší odchylka. Pokud se stane, že tipne méně jak 10 soutěžících, udělí se body pouze těm, kteří tipli. Pokud se stane, že tipne 2 a více soutěžících stejný počet diváků, udělí se jim takový počet bodů, který přísluší místu, o které se dělí.(tedy pokud 20 lidí tipne vyprodáno a vyprodáno skutečně bude, dostanou všichni body za 1. místo)

Body za příčky:
1. místo - 10 bodů
2. místo - 9 bodů
3. místo - 8 bodů
4. místo - 7 bodů
5. místo - 6 bodů
6. místo - 5 bodů
7. místo - 4 body
8. místo - 3 body
9. místo - 2 body
10. místo - 1 bod

Odchylky:
Odchylky jsou počítány klasickým aritmetickým průměrem. Každý ze soutěžících začne na nejhorší hodnotě a postupem soutěže svoji odchylku zlepšuje. Odchylky se počítají jak za zákl. část, tak za PO a předkolo dohromady.

Tipování výsledku zápasu:
Od letošního ročníku přidáváme i soutěž o tipování výsledku domácího utkání. Váš tip na výsledek stačí připsat do komentářů spolu s návštěvností. My potom Váš tip zapíšeme do tabulky, konkrétně do sloupečku výsledky. Za přesný tip udělíme 3 body. Za přesný tip obdržených nebo vstřelených branek udělíme 1 bod. Tipuje se výsledek po základní hrací době.

Registrací do soutěže souhalsíte s výše uvedenými pravidly, která budete respektovat. Pokud máte nějaké námitky či návrhy pište do komentářů níže.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář